Saffet Emre Tonguç ve Serda Büyükkoyuncu ile Troia Masalı

Saffet Emre Tonguç ve Serda Büyükkoyuncu ile Troia Masalı

Tur Fiyatı: 6990 TL

Tur Tarihi: 22-24 Ekim 2020

SAFFET EMRE TONGUÇ ve SERDA BÜYÜKKOYUNCU EŞLİĞİNDE BİR TROIA MASALI

22 Ekim 2020 Tarihinde

2 Gece – 3 Gün

Ekim ayında, tabiatın ve sanatın buluştuğu noktadayız…

Deniz iklimi, orman havası ve bölgenin rüzgarlarını hissedeceğimiz, şarap üretimi için dünyanın en önemli ve tarihi bölgelerinden biri olan Eceabat’a gidiyoruz. Eski Yunan Tarihi’nde Troia Savaşı’na ev sahipliği yapmış Troia Antik Kenti, ülkemizin destansı zaferinin en büyük izlerini taşıyan Gelibolu Yarımadası bizleri bekliyor.

 

GEZİ PROGRAMI:
1.Gün / 22 Ekim 2020 – Perşembe/ İstanbul – Eceabat
Öğle öncesi özel otobüsümüz ile Eceabat’a doğru yola çıkıyoruz. Yolda molalarımız ile birlikte yaklaşık 5 saatlik bir yolculuğun ardından varacağımız HOTEL CAELİ, Gelibolu Yarımadası’nın tarihsel ve doğal güzellikleri ile dolu toprakların üzerinde yer alıyor. Eceabat ilçesinin Kumköy mevkiinde misafirlerine huzurlu ve keyifli bir konaklama deneyimi sunan otel; eşsiz üzüm bağlarıyla çevrili.

Odalarımıza yerleştikten sonra akşamüzeri otelimizde “Hoş Geldin” ikramlarını alıyoruz. Muhteşem otelimizin keyfini çıkartırken tabiatın bize sunduğu güzellikleri doyasıya yaşıyoruz. Akşam Yemeği’miz otelimizde; şefin seçtiği özel menü damaklarımızda tadını bırakırken, dostlarla sohbet ediyoruz. Yemek sonrası Sayın Suat Ateşdağlı ile “Yaza Veda & Kışa Merhaba Partisi”nde doyasıya eğleniyoruz. Gece bizim…

2.Gün / 23 Ekim 2020 – Cuma / Eceabat – Troia
Geç sabah kahvaltısının ardından, kahvemizi Sayın Saffet Emre Tonguç ve Serda Büyükkoyuncu’nun tatlı sohbetleri eşliğinde yudumluyoruz. Bugün Helen ve Paris’in Troia’sındayız. Kaz Dağları’nda başlayan güzellik yarışmasının sebep olduğu o ünlü Troia Savaşı’nın geçtiğine inanılan yöreye gidiyoruz. Sayın Saffet Emre Tonguç’un anlatımıyla Homeros’un Troia’sının hikayelerini dinliyor, yüzlerce yıllık tarihi ve görkemli geçmişi ile sizleri büyüleyecek Troia’yı geziyoruz.

Gezimizin ardından modern müzecilik anlayışıyla yapılmış ve Troia ören yerinden çıkan eserlerin sergilendiği Troia Müzesi bir sonraki durağımız olacak. Müze gezisi sonrası Öğle Yemeği’mizi almak üzere hareket ediyoruz. Öğleden sonramız otelimizin şaraphanesinde, yörenin üzümleri ile yapılmış şarapların tadımına ayrıldı. Şarapların ve yöre üzümlerinin bilgisini aldığımız bu şarap tadımının sizlerin damaklarında hoş bir tat bırakacağı kesin. Akşam Yemeği’miz otelimizde. Yemek sonrası Sayın Saffet Emre Tonguç & Serda Büyükkoyuncu ile tatlı sohbetler…

3.Gün / 24 Ekim 2020 – Cumartesi / Gelibolu – İstanbul
Sabah kahvaltımızın ardından check out işlemlerimizi tamamlıyoruz. Bugünümüzü Gelibolu Yarımadası Milli Park’ına ayırdık. Birinci Dünya Savaşı’nda tarihin gördüğü en büyük savaşlardan biri olan ve ardında yüzbinlerce şehit bırakan Çanakkale Savaşları’nın cereyan ettiği topraklarda savaşın hikayelerini dinleyip, bir kere daha Gazi Mustafa Kemal Atatürk’e şükranlarımızı sunacağız.

Gezimizin ardından Öğle Yemeği’mizi almak üzere yola çıkıyoruz. Sonrasında yine güzel anılar eşliğinde İstanbul’a doğru yola koyuluyoruz.

 

ÜCRETLER:
İki Kişilik Deluxe Odada Kişibaşı (40 m2) : 6990 TL
İki Kişilik Suitte Kişibaşı (70 m2) : 7690 TL
İki Kişilik Tower Suitte Kişibaşı (100 m2) : 8690 TL

Deluxe Odada Tek Kişi Konaklama : 8990 TL
Suit Odada Tek Kişi Konaklama : 9690 TL
*Odada 3.Kişi 750 TL indirimlidir.

Fiyatımıza Dahil Olan Hizmetler:

 • BİRİNCİ SINIF OTELİMİZDE 2 GECE, ODA & KAHVALTI DAHİL KONAKLAMA
 • BİRİNCİ SINIF OTOBÜSLER İLE SEYAHAT – ECEABAT’A GİDİŞ, YÖREDE GEZİLER VE İSTANBUL’A DÖNÜŞ
 • SAFFET EMRE TONGUÇ VE SERDA BÜYÜKKOYUNCU EŞLİĞİNDE PROGRAMDA BELİRTİLEN TÜM GEZİLER
 • TÜM MÜZE VE ÖREN YERİ GİRİŞLERİ
 • SUAT ADEŞDAĞLI İLE “YAZA VEDA & KIŞA MERHABA PARTİSİ”
 • OTELİMİZDE YÖRENİN ŞARAPLARI İLE ŞARAP TADIMI
 • PROGRAMDA BELİRTİLEN RESTORANLAR VEYA BENZERLERİNDE ÖĞLE VE AKŞAM YEMEKLERİ
 • TAM KAPSAMLI İPTAL, KAZA VE SAĞLIK SİGORTASI
 • GEZİ BOYUNCA TURLAR ESNASINDA KULLANABİLECEĞİNİZ ÖZEL KULAKLIKLAR

Fiyatımıza Dahil Olmayan Hizmetler:

 • ÖZEL HARCAMALAR
 • YEMEKLERDE ALINAN İÇECEKLER