Bahar Akıncı ve Levon Bağış ile Trakya Bağ Rotası

Bahar Akıncı ve Levon Bağış ile Trakya'yı keşfe çıkıyoruz

Bahar Akıncı ve Levon Bağış ile Trakya Bağ Rotası

Tur Fiyatı: 5790 TL

Tur Tarihi: 15-17 Eylül 2020

Ücretler

İki kişilik Deluxe Odada Kişi başı : 5790 TL

Tek kişi konaklama farkı : 1800 TL

Rezervasyon

0532 332 97 31 sayil@renatravel.com

 

  1. Gün.Sabah misafirlerimizle buluşmamızdan sonra özel otobüsümüz ile yaklaşık 2,5 saatlik bir yolculuğun ardından Barel Bağ Evi’ne ulaşıyoruz. Kahvaltımızdan sonra bağ gezisi ve şarap tadımı ile gezimize başlamış oluyoruz. Kısa bir yolculuğun ardından yeni bir tadım için Umurbey şarapçılık ‘a varıyoruz. Keyifle şaraplarımızı yudumluyoruz. Trakya’nın bereketli topraklarının en güzel üzümlerinden yapılmış şaraplarının lezzet yolculuğunda yeni adresimiz Barbaros Bağ Evi. Burada alınacak öğle yemeğimizin ardından şarap tadımlarımız devam ediyor. Gün batımına yakın Çanakkale Eceabat a doğru yola çıkarak akşam yemeği ve konaklamamız için Hotel Caeli ‘ye geçiyoruz. Keyifle geçen günün ardından yeni güne hazırlanmamız için dinlenme vakti. Sizlere iyi uykular diliyoruz.

2. Gün.

Geç sabah kahvaltısından sonra otelimizin kendine ait 12500 metrekarelik Türkiye’nin en modern şarap üretim tesisi gezisi ve şarap tadımı ile bugünki gezimize başlıyoruz. Kısa bir yolculuğun ardından şarap tadımı ve öğle yemeği için Suvla şaraplarına geçiyoruz. Burada alacağımız yemekten sonra lezzetli şaraplardan tadım yapabileceğiz.Yaklaşık 50 dakikalık otobüsle yolculuğumuzundan sonra yeni durağımız Chateau Kalpak Şarapçılık. Kendine has lezzetleriyle bu tadımdan çok keyif alacağız.Artık yeni istikametimiz Lüleburgaz-Kırklareli. İki saatlik yolculuk ile akşam yemeğimiz ve konaklamamız için Bakucha Otele geçeceğiz.Keyifle geçen günün ardından sizlere iyi dinlenmeler dileriz.

3. Gün

Sabah kahvaltımızın ardından Bakucha Otelin kendi bağlarını geziptadım yapıyoruz. Kırklareli’ye özgün lezzetli üzümlerin bulunduğu bölgede yeni durağımız Chamlija Şarapçılık .Bağ gezilerimiz ve tadım şölenimiz burada devam ediyor . Gezimizin ardından öğle yemeğimizi almak üzere yola çıkıyoruz Bölgenin en güzel konaklarından olan Celepoğlu Konağı’na geçiyoruz. Kırklareli yöresine has yerel lezzetleri tadarak turumuzu sonlandırarak. Sonrasında yine güzel anılar eşliğinde İstanbul’a doğru yola koyuluyoruz.

• FiyatımızaDahilOlanHizmetler:
1. Sınıf iki ayrı Otelimizde 2 Gece, Oda & Kahvaltı Dahil Konaklama

Birincisınıfotobüslerileseyahat– Tekirdağ–Çanakkale-Kırklareli‘negidiş,yöredegeziler ve İstanbul’a dönüş

BaharAkıncıveLevonBağışEşliğindeProgramdaBelirtilenTüm Geziler Programda belirtilen restoranlar veya benzerlerinde Öğle ve Akşam Yemekleri

Tam Kapsamlı İptal, Kaza ve Sağlık Sigortası
Gezi boyunca turlar esnasında kullanabileceğiniz Özel Kulaklıklar Gezinin Elli Tonu Danışmanlık Hizmeti

• FiyatımızaDahilOlmayanHizmetler:

X Özel Harcamalar
X Yemeklerde Alınan ekstra içecekler

Ücretler

İki kişilik Deluxe Odada Kişi başı : 5790 TL

Tek kişi konaklama farkı : 1800 TL

Rezervasyon

0532 332 97 31 sayil@renatravel.com

İptal Politikası

Tur kalkış tarihine 15 güne kadar yapacağınız iptallerde TAM İADE yapılmaktadır. Tur kalkış tarihine daha az bir süre kalması durumundarezervasyonda iade veya erteleme yapılmamaktadır ancak rezervasyonda isim değişikliğiyapılabilir,

farklı birine devredebilirsiniz