Bahar Akıncı ile Bozcaada Lezzet Rotası

Baharla Lezzet Yolculuğu...

Bahar Akıncı ile Bozcaada Lezzet Rotası

Tur Fiyatı: 4290 TL

Tur Tarihi: 8-10 Eylül 2020

Ücretler

İki Kişilik Odada Kişi başı  : 4290  TL 

Tek Kişilik Oda fiyatı:  6190 TL

Üç kişilik odada kişi başı: 3460 TL

Verilen oda fiyatları standart odalar içindir. (4 adet mevcut)

Vip Double oda için 200 TL (4 adet mevcut)

Kaikhane oda için 1100 TL (Sadece 1 adet mevcut)

Yalı oda için 1100 TL fiyat farkı bulunmaktadır. (Sadece 1 adet mevcut)

Rezervasyon

0532 332 97 31 Sayıl Ülünçer

sayil@renatravel.com

 

  1. Gün (8 Eylül 2020)

Sabah 07.00 ‘da belirlenen noktalardan misafirlerimizi alarak Bozcaada’ya doğru hareket ediyoruz. Geyikli’den feribotla Bozcaada’ya geçiyor, yaklaşık 45 dakika süren keyifli deniz yolculuğunun ardından adaya varıyor ve adanın en keyifli ve merkezi otellerinden Kaikias’ta odalarımıza yerleşiyoruz.

Sonrasında Ada’nın yeni açılan özel plajı ¨La Madonna¨ bizim için hazırlanan ada peynirleri, deniz ürünlü pilav ve blush ikramı ile öğle yemeğimizi yiyor ve denize giriyoruz.

Akşam üzeri saat otelimize dönüyor ve duş seremonisinin ardından 18.00’de Bozcaada’nın en ünlü bağlarından Talay Bağları’na hareket ediyor ve markaya ismini veren aile üyeleri ile birlikte ¨bağbozumu¨ yapıyor, bilgi alıyor ve tadım gerçekleştiriyoruz.

Bağbozumu gezimizin ardından, Bozcaada Rum Mahallesi’nin ünlü deniz mezesi restoranı ¨Ada’m Bozcaada’da, bizler için hazırlanan gastronomi mönüsünü yerel ada şarapları eşliğinde deneyimliyoruz. Adada serbest zaman. Geceleme için yürüme mesafesindeki otellerimize dönüyoruz.

 

2. Gün (9 Eylül 2020)

Otelimizde alacağımız yerel ada kahvaltısının ardından Seyahat Yazarı Bahar Akıncı önderliğinde, yürüyerek ada merkezini, gizli lezzet duraklarını; Tenedos Müzesini, Rengigül Sanat Galerisi’ni, Haşim Yonat sohbeti eşliğinde Çamlıbağ Şarapevini, Velidede Reçellerini ve Çiçek Fırını’nı bize özel ikramlar eşliğinde geziyor daha sonra araçlarımıza binerek Ayazma Plajı’nda, deniz keyfi yapıyoruz. Öğlen yemeğimizi Vahit’in Yeri’nde alıyoruz. Akşam üzeri gün batımını Polente’deki rüzgar güllerinin altında bir sürpriz ile batırıyoruz.

Gece ise bizi Bozcaada’nın geçtiğimiz yaz açılan ve ünlü isimlerin uğrak yeri haline gelen Madam Niça muhteşem bir sofra, ada şarapları ve özel bir şef sunumu bekliyor. Konaklama otellerimizde.

3. Gün (10 Eylül 2020)

Otellerimizde alacağımız kahvaltıların ardından, alışveriş ve adanın keyfini çıkarmak, Çınaraltı Kahvesi’nde, Çiçek Pastanesi’nde sakızlı kahve içmek, ada kurabiyelerinin tadına bakmak ve bir gün önceki yürüyüşümüzde keşfettiğimiz lezzet noktalarından alışveriş yapmak için serbest zaman.

Geç öğle yemeğimizi, Bozcaada kalesi önünde bu yaz başı açılan, Bozcaada’nın yerel lezzetlerini keyifli sunumlar ve nefis bir deniz manzarası ile buluşturan Asma6’tında alıyor ve dönüş yoluna koyuluyoruz…

  • Fiyatımıza Dahil Olan Hizmetler: Otelimizde 2 Gece, Oda & Kahvaltı Dahil Konaklama

Birinci sınıf otobüsler ile seyahat – gidiş, yörede geziler ve İstanbul’a dönüş

Bahar Akıncı eşliğinde Programda Belirtilen Tüm Geziler

Tüm girişler

Blush ve diğer ikramlar

Programda belirtilen restoranlar veya benzerlerinde Öğle ve Akşam Yemekleri

Tam Kapsamlı İptal, Kaza ve Sağlık Sigortası

Gezi boyunca turlar esnasında kullanabileceğiniz Özel Kulaklıklar

Gezinin Elli Tonu Danışmanlık Hizmeti

Talay Bağları’nda Bağ Bozumu Gezisi

  • Fiyatımıza Dahil Olmayan Hizmetler:

X   Özel Harcamalar

X   Yemeklerde Alınan İçecekler