TÜRKİYE

Tek başınıza veya küçük grubunuzla macera veya sakin bir gezi arıyorsanız, Türkiye her zaman iyi bir fikirdir. Tüm yıl boyunca birçok farklı seçenek bulabilirsiniz.

 

Fethiye Koylarında güneşin ve kumsalların tadını çıkarabilirsiniz. Doğanın ve Karadeniz bölgesindeki geniş çay ve fındık tarlalarının büyüsüne kapılabilirsiniz. Ya da müze etkinliklerinde gece turlarında özel olabilirsiniz.

EN İYİ ZAMAN

Tüm Yıl

SAAT DİLİMİ

GMT +3 hours

Sonraki Maceranıza Yeni Fikirler

rena-travel-turkey-bogaz-turu-2

2 kişiden 500 kişiye kadar İstanbul Boğazı’nda boğaz turları düzenliyoruz. Lüks motor yat, gezi teknesi ve özel vapur ile düzenlenebilen boğaz turlarımız rehber eşliğinde, DJ, yemekli ya da dilediğiniz farklı konseptte yapılabilmektedir. Şirket toplantıları ve etkinlikleri için 2 veya daha fazla güverteli tekneler ile akşam yemeklerinin de yapılabileceği Boğaz turları sunuyoruz.

rena-travel-turkey-fethiye-koylari-3

Türk Rivierası’nın en özel noktalarından biri olan Fethiye’yi Göcek koyları ile birlikte keşfedeceğimiz bu turda gulet, motoryat veya katamaran ile Göcek koylarında yüzme turu yapacak, doğal güzellikleri tanıyacak ve Fethiye’nin tarihini yakından takip edin. Babadağ’dan paraşütle atlama, Ölüdeniz’de spor aktiviteleri ve bisikletle outdoor aktivitelerin yapılabileceği bu turda yeşile ve maviye doyacaksınız.

rena-travel-bir-karadeniz-masali-1

Karadeniz bölgesi Türkiye’de çok ilginç ve tarihi bir yer. Pontus, Osmanlı ve Ceneviz’den kalma kaleler, manastırlar ve camiler bulabilirsiniz.

rena-travel-turkey-müzede-gece-turları-1

İstanbul başta olmak üzere Türkiye’deki birçok müzede akşam turları sayesinde, müzelerin genel ziyaret saatleri dışında sadece özel grubumuzla kalabalık müzeleri özel çalışmalarla geziyoruz.