Paris, Seine Nehri & Normandiya Sahilleri

renatravel-paris-seine-2

PARİS, SEINE NEHRİ & NORMANDİYA SAHİLLERİ

Geleneksel Nehir Turları’mızı, 2023 yılında, Türkiye Cumhuriyeti’nin 100.yılını kutlayacağımız çok özel bir tarihte gerçekleştiriyoruz.


Sayın Fahir ATAKOĞLU’nun bizlere Özel Konseri, Sayın DJ Suat ATEŞDAĞLI’nın Performansı ve Sayın Dinçer GÜNER’in astroloji üzerine düzenleyeceği semineri ile bambaşka bir yolculuk, bu gezimizde sizleri bekliyor.


Değerli danışmanlarımız; Sayın Saffet Emre TONGUÇ ve Sayın Serda BÜYÜKKOYUNCU ile birlikte diğer profesyonel rehberlerimizin eşliğinde düzenleyeceğimiz bu gezimizde Paris, Conflans, Versailles Sarayı, Roche Guyon Şatosu, Giverny, Monet’in Bahçeleri, Vernon Kasabası ve güzeller güzeli Honfleur’u keşfedeceğiz…


Seine Nehri’nin en lüks gemilerinden biri olarak kabul edilen 5 Yıldızlı Deluxe SCENIC GEM gemimizde, sadece 55 misafir kabini bulunmakta… Maksimum 110 misafirimizin yer alacağı gemimizde HER ŞEY DAHİL (Tüm yiyecekler, alkollü ve alkolsüz içecekler dahildir) konsepti uygulanmaktadır.


Gemi personeli servis ücreti (bahşişler), tam kapsamlı wi-fi, özel butler servisi, geniş kabin ve suitleri ile 1.Sınıf hizmet veren Scenic Gem’de sizleri ağırlamak için sabırsızlanıyoruz.

Tags:
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.