Paris, Seine Nehri & Normandiya Sahilleri – 30 Ekim

renatravel-paris-seine-2

Paris, Seine Nehri & Normandiya Sahilleri

Geleneksel Nehir Turlarımızı, 2023 yılında, Türkiye Cumhuriyeti’nin 100.yılını kutlayacağımız çok özel bir tarihte gerçekleştiriyoruz.

 

Sayın Haluk LEVENT’in bizlere Özel Konseri, Sayın DJ Suat ATEŞDAĞLI’nın performansı ve Sayın Dinçer GÜNER’in kahve keyfinde astroloji söyleşisi ile bambaşka bir yolculuk bu gezimizde sizleri bekliyor.

 

Değerli danışmanlarımız Sayın Saffet Emre TONGUÇ ve Sayın Serda BÜYÜKKOYUNCU ile birlikte profesyonel rehberlerimizin eşliğinde düzenleyeceğim gezide Etretat, Honfleur, Mont St.Michel, Normandiya, Les Andelys, Rouen ve Paris’i keşfedeceğiz.

 

Seine Nehri’nin en lüks gemilerinden biri olarak kabul edilen 5 Yıldızlı Deluxe SCENIC GEM gemimizde, sadece 55 misafir kabini bulunmakta… Maksimum 110 misafirimizin yer alacağı gemimizde HER ŞEY DAHİL (Tüm yiyecekler, alkollü ve alkolsüz içecekler dahildir) konsepti uygulanmaktadır.

 

Gemi personeli servis ücreti (bahşişler), tam kapsamlı wi-fi, özel butler servisi, geniş kabin ve suitleri ile 1.Sınıf hizmet veren Scenic Gem’de sizleri ağırlamak için sabırsızlanıyoruz.

Tags:
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.