rena-travel-france-1

FRANSA

Fransa moda, mimari, gastronomi vb. ile ünlüdür. Küçük grup seyahatinizle veya kişiye özel seyahatinizle Fransa’nın tadını daha fazla çıkarabilirsiniz.

 

Loire Vadisi’nde kendinizi orta çağda gibi hissedebilirsiniz. Loire Valley, unutulmaz fotoğraflar çekmek, şatoları ziyaret etmek ve romantik vakit geçirmek için harika bir yer.

EN İYİ ZAMAN

Nisan - Ekim

SAAT DİLİMİ

GMT +1 hour

SONRAKİ MACERANIZA YENİ FİKİRLER

renatravel-paris-seine-2

26 Ekim 2023

Geleneksel Nehir Turları’mızı, 2023 yılında, Türkiye Cumhuriyeti’nin 100.yılını kutlayacağımız çok özel bir tarihte gerçekleştiriyoruz.

 

Sayın Fahir ATAKOĞLU’nun bizlere Özel Konseri, Sayın DJ Suat ATEŞDAĞLI’nın Performansı ve Sayın Dinçer GÜNER’in astroloji üzerine düzenleyeceği semineri ile bambaşka bir yolculuk, bu gezimizde sizleri bekliyor.

renatravel-normandie-1

30 Ekim 2023

Geleneksel Nehir Turlarımızı, 2023 yılında, Türkiye Cumhuriyeti’nin 100.yılını kutlayacağımız çok özel bir tarihte gerçekleştiriyoruz.

 

Sayın Haluk LEVENT’in bizlere Özel Konseri, Sayın DJ Suat ATEŞDAĞLI’nın performansı ve Sayın Dinçer GÜNER’in kahve keyfinde astroloji söyleşisi ile bambaşka bir yolculuk bu gezimizde sizleri bekliyor.

rana-travel-france-masallar-vadisi-liore-1

15. yüzyılın sonlarında Fransa Krallarının en görkemli balolarına ve av partilerine ev sahipliği yapan Loire Valley Kaleleri, en girift saray entrikalarına, en gizli aşklara, en zorlu güç mücadelelerine, krallar, metresleri ve tahtın diğer yöneticileri. Mirasçıları arasındaki tehlikeli ilişkilere sahne oldu…