MSC VIRTUOSA ile BATI AKDENİZ

***YENİ GEMİ & İLK SEFER***

MSC VIRTUOSA ile BATI AKDENİZ

Tur Fiyatı: 580 Euro'dan başlayan fiyatlar

Tur Tarihi: 3 Kasım 2020 Tarihinde 4 Gece – 5 Gün

GEZİ PROGRAMI:
1.Gün / 3 Kasım 2020
İstanbul Marsilya uçuşumuzun ardından 4* Otelimize transferimiz gerçekleşiyor.

2.Gün / 4 Kasım 2020 / Marsilya, FRANSA
– (Varış) / 17:00 (Kalkış)

3.Gün / 5 Kasım 2020 / Cenova, İTALYA
08:00 (Varış) / 17:00 (Kalkış)

4.Gün / 6 Kasım 2020 / Barselona, İSPANYA
13:00 (Varış) / 17:00 (Kalkış)

5.Gün / 7 Kasım 2020 / Marsilya, FRANSA
09:00 (Varış)

TUR ÜCRETİ:
PROMO İÇ KABİN : 3690 TL (580.-€)
İÇ BELLA KABİN : 3790 TL (600.-€)
İÇ FANTASTİCA KABİN : 3890 TL (620.-€)
DIŞ BELLA KABİN : DOLU
DIŞ FANTASTİCA KABİN : 4190 TL (650.-€)
BALKONLU BELLA : 4900 TL (770.-€)
BALKONLU FANTASTICA : 5700 TL (890.-€)
TEK KİŞİ FARKI : %100
3. VE 4. KİŞİ YETİŞKİN : SORUNUZ
3. VE 4. KİŞİ 17 YAŞ ALTI ÇOCUK : SORUNUZ
HAVALİMANI VE LİMAN VERGİLERİ (FİYATA DAHİLDİR) : 1500 TL

FİYATLAR 2 KİŞİLİK KABİNLERDE KİŞİ BAŞI FİYATLARDIR.

FİYATLARIMIZA DÂHİL OLAN HİZMETLER:

 • TÜRK HAVA YOLLARI İLE İSTANBUL YENİ HAVA LİMANI – MARSİLYA – İSTANBUL YENİ HAVALİMANI EKONOMİ SINIFI UÇUŞLAR
 • KİŞİ SAYISINA BAKILMAKSIZIN TÜRKÇE REHBERLİK HİZMETİ
 • HAVALİMANI – LİMAN – HAVALİMANI TRANSFERLER
 • 1 GECE MARSİLYA 4* OTEL KONAKLAMASI
 • MARSİLYA PANORAMİK ŞEHİR TANITIM TURU
 • HAVALİMANI VE LİMAN VERGİLERİ (1500 TL)
 • TERCİH EDİLEN KATEGORİDE TUR SÜRESİNCE KONAKLAMA
 • GEMİDE SABAH, ÖĞLE, AKŞAM YEMEKLERİ VE ARA İKRAMLAR
 • GEMİDEKİ EĞLENCE VE ŞOVLAR
 • FİTNESS & SPOR SALONU KULLANIMI

FİYATLARIMIZA DÂHİL OLMAYAN HİZMETLER:

 • KARA TURLARI / KİŞİSEL HARCAMALAR (INTERNET, KURU TEMİZLEME, DOKTOR, TELEFON, VB.) / GÜZELLİK MERKEZİ VE SPA ALANI
 • İÇ HAT BAĞLANTI UÇUŞLARI (İZMİR – ANKARA VB.)
 • GEMİ SERVİS ÜCRETİ GÜNLÜK KİŞİ BAŞI 10.-€ GEMİDE ÖDENİR. VE ZORUNLUDUR.
 • GEMİDEKİ TÜM ALKOLLÜ VE ALKOLSÜZ İÇECEKLER
 • VİZE BEDELİ
 • YURT DIŞI ÇIKIŞ HARCI (50.-TL)
 • İPTALİ KAPSAYAN SEYAHAT SAĞLIK SİGORTASI 40.-€. 70 YAŞ VE ÜZERİ %100 SÜRPRİM UYGULANIR.

 

İPTAL, İADE ŞARTLARI:
REZERVASYON ESNASI İTİBARİ İLE %50 / 120 – 75 GÜN KALA %75 / 74 – 30 GÜN KALA %90 / 30 GÜN’DEN SONRA %100

UÇUŞ BİLGİLERİ:
03.11.2020 IST-MRS TK 1367 15:15 (Kalkış) 16:50 (Varış)
07.11.2020 MRS-IST TK 1368 17:45 (kalkış) 22:55 (Varış)

NOTLAR ve BİLİNMESİ GEREKENLER:
* Programda belirtilen saatler Türk Hava Yolları ve MSC Cruise şirketinden alınmıştır. Saatlerde oluşabilecek herhangi bir değişiklikten acentemiz sorumlu değildir. Bu sebeple herhangi bir saat değişikliği sebebi ile acentemiz programda değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
* Türk Umumi (Bordo) pasaporta sahip vatandaşlar için Çok Girişli Schengen Vizesi gerekmektedir. Hizmet, Hususi, Diplomatik Pasaportlara Vize Gerekmemektedir.
* Pasaportunuzun süresi tur bitiş tarihi itibari ile minimum 6 ay geçerliliği bulunması ve yıpranmamış olması gerekmektedir. 10 yıldan eski olmasına rağmen halen süresi olan yeşil pasaportların bazı ülkelere girişi engellenmektedir. Seyahat öncesi ilgili Konsolosluk ve Büyükelçiliklerine danışılmasını tavsiye ederiz.
* Gemi yolculuğu sırasındaki alacağınız Akşam Yemekleri’nden ikisi Resmi Akşam Yemeği’dir ve burada yemek isteyen her erkek misafirimizin yanında en az bir adet takım elbise, bayan misafirlerimizin ise en az bir adet gece elbisesi bulundurmaları zorunludur.
* Gemi seyahati esnasında grubumuzun Akşam Yemek alacağı restoran ve masalar daha önceden belirlenmiş ve isimlere göre numaralandırılmış olacaktır. Dolayısıyla gemide alınacak ilk öğün yemekten, son öğün yemeğe kadar herkes daha önceden belirlenen yerlerde oturacaktır. Ancak arzu eden misafirlerimiz yemeklerini geminin başka restoranlarında da alma hakkına sahiptirler.
* Gemiye check-in esnasında istisnasız her yolcunun (çiftlerde sadece 1 kişi) kabin anahtarları alınırken gemi resepsiyonuna kredi kartını ibraz etmesi veya nakit depozit yatırması gerekmektedir. Gemide Casino haricinde hiç bir yerde nakit para geçmemektedir. Gemide Euro para birimi ve kredi kartı geçerlidir. Tüm harcamalarınızı odalarınızdaki televizyonlardan öğrenebilirsiniz.
* Gemiye içki, ütü, saç kurutma makinası vb. alımı kesinlikle yasaktır.
* Gemi seyahatimizin başlangıcında grubumuzun tüm valizleri için belirli renklerde valiz etiketleri gemi biletiniz ile birlikte sizlere ulaştırılacaktır. Cruise limanında bu etiketleri valizlerinize takmanız gereklidir.
* Valizlerinizi geminin ilk kalkış gününde akşam geç vakte kadar kamaralarınıza gelmeyebilir. Bu yoğunluk ve kalabalıktan kaynaklanan ve kesinlikle geminin sorumluluğunda olan bir durumdur. Bu sebeple gemiye bineceğiniz ilk gün elzem olan ihtiyaçlarınızı küçük bir el çantasına alarak yanınızda bulundurmanızı öneririz.
* Geminin kalkış saatlerine kesinlikle riayet edilmesi gerekmektedir. Limanlarda gemimizin kalkış saatinden en geç 60 dakika önce gemiye giriş yapılması gerekir. Aksi takdirde gemiye giriş yapamayabilirsiniz. Böyle bir durumdan da acentemiz sorumlu olmayacaktır.
* Gemi seyahatimizin sonunda ise valizlerinizi toplayarak bir gece önceden kabinlerinize daha önceden bırakılacak etiketleri takarak saat 00:00’a kadar kabin kapılarınızın önüne bırakmanız gerekmektedir. Gemiden çıkış işlemlerimizin ardından grubumuz valizlerinin olduğu istasyondan valizlerini alacaktır. HER BİR MİSAFİRİMİZİN KENDİ VALİZİNİ KONTROL EDEREK ALMASINI ÖNEMLE RİCA EDERİZ.
* TÜM MİSAFİRLERİN GİDİŞ DÖNÜŞ UÇAK BİLETLERİNİ ve GEMİ BİLETLERİNİ YANLARINDA BULUNDURMALARI GEREKMEKTEDİR. BİLETLERİN ÇIKTILARINI ALMAYAN MİSAFİRLERİMİZİN ÜLKE / GEMİ GİRİŞ SORUMLULUĞU KENDİLERİNE AİTTİR.
* Misafirlerimizin cep telefonlarını yurt dışı kullanımına açtırmalarını öneririz.
* Rehberinizin organize edeceği kara turları ödemesi euro ve nakit olarak yapılması gerekmektedir. Kredi kartı ya da seyahat çeki geçerli değildir. Tur ödemeleri; turun 1. Günü rehberinize nakit olarak yapılmalıdır. Daha sonra tura katılmak isteyen misafirlerimiz için yerel acentemizden müsaitlik kontrolü yapılarak onay alınacaktır.
* Tur esnasında gemi çalışanlarına ve rehbere fiziksel şiddet ve hakaret eden misafirlerimizi gemi kaptanı gemiden indirme hakkına sahiptir. Böyle bir durumda yolcuya herhangi bir iade yapılmamaktadır.
* Kara turları esnasında ve günlük turlarda rehberinizin sizlere bildirdiği saatler hareket saatidir. Rehberlerimiz tüm misafirlerin hakkını eşit olarak gözetmek durumunda olduğundan buluşma saatine geç gelen misafirler beklenmeden hareket edilecektir. Böyle bir durumda geç kalan misafirlerin gemiye ulaşımı kendi sorumluluklarında olup herhangi bir iade yapılmayacaktır.

YAPACAĞINIZ SEYAHATİNİZDE GÜZEL ANILAR BİRİKTİRMENİZİ TEMENNİ EDERİZ.